Polestarبا مقاومت ناپذیر بودن در رانندگی الکتریکی ،حرکت به سمت پایداری را تسریع می کند.

به گزارش نووانا، ساخت اتومبیل های خودران کار ساده ای نیست. در زیر ، اتومبیل های خودران سیستم های اختصاصی و ویژه هوش مصنوعی هستند که باید به آنها نحوه رانندگی آموزش داده شود. با استفاده از شبیه سازی می توان آنها را در دنیای واقعی یا در دنیای مجازی آموزش داد. شرکت هایی مانند تسلا ، ویمو و نورو برای آزمایش سیستم های آل خود در معرض سناریوهای رانندگی بیشتر ، از آزمایشات واقعی استفاده می کنند.

این تئوری می گوید که هرچه سناریوهای بیشتری تجربه کند ، در پیش بینی ماهیت نامنظم جاده ها و بزرگراه های ما بهتر خواهد بود. آزمایش در دنیای واقعی با نگرانی های ایمنی زیادی درمورد اینکه اگر یک اتومبیل خودران دچار اشتباه شود چه اتفاقی می افتد ، اما مجازی با همان نگرانی ها همراه نیست. اگرچه ممکن است نمایش دقیق دنیای واقعی نباشد ، اما بدون شک ایمن تر است.

مهندسان ولوو این نکته را مورد توجه قرار داده و شبیه ساز رانندگی را طراحی کرده اند که برای بهبود فن آوری های خودروهای خودکار طراحی شده است. شاید جالب ترین قسمت این باشد که ولوو از جدیدترین فناوری بازی برای زنده کردن شبیه ساز خود استفاده می کند. این شبیه ساز دارای یک صندلی رانندگی متحرک ، فرمان با بازخورد لمسی و یک هدست VR است. ظاهراً تشخیص آن جدا از واقعیت دشوار است. همچنین از موتوری از Unity استفاده می شود که معمولاً برای طراحی بازی های ویدیویی استفاده می شود.
این نرم افزار به مهندسین ولوو اجازه می دهد با استفاده از یک ماشین واقعی در یک مسیر آزمایش واقعی ، سناریوهای ترافیک را شبیه سازی کنند بدون اینکه کسی را در معرض خطر بی مورد قرار دهد.هر چند این نرم افزار به نوعی شسته و رفته است که بازی و طراحی وسیله نقلیه در نوعی تقاطع با هم روبرو شده اند. هدف بسیاری از بازی های رانندگی واقع بینانه ترین، واقع گرایانه بوده است و به نظر می رسد این فناوری در حال بازپرداخت وسایل نقلیه ای است که از آنها تقلید می کند و می تواند ایمن تر از آنها باشد.

زمان آن فرا رسیده است که سرعت حرکت به سمت تحرک پایدار را تسریع کنیم. به همین دلیل Polestar رانندگی الکتریکی را با طراحی پیشرفته و عملکرد هیجان انگیز ترکیب می کند.